Tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Za námi stojí dlouholeté zkušenosti a spokojenost našich zákazníků. Zakládáme si na tom, aby naše práce byla odvedena za přijatelnou cenu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme  s ohledem na jeho potřeby a požadavky.

Rekonstrukce a pokládka střechy

Provádíme jak rekonstrukce starých střech, tak pokládku střech nových, a to včetně všech prací, které s tím souvisejí. Pokládku i rekonstrukci provádíme pro rodinné domy, veřejné budovy i památkové objekty.

Zajistíme odvoz a likvidaci staré krytiny a krovu.

Dřevěné krovy rodinných domů

Zhotovíme a instalujeme krovy přesně podle projektu. V případě, že zjistíme v projektové dokumentaci nedostatek, upozorníme na něj a navrhneme jeho řešení, aby střecha sloužila po celou dobu své životnosti tak, jak má. Nezapomínáme ani na impregnaci proti škůdcům. V případě, že zákazník projeví zájem, natřeme pohledové části krovu vrchním nátěrem.

Provádíme také rekonstrukci starých krovů.

Laťování a bednění střech

Bednění je plocha střechy, která je trvalou součástí stavby a je tvořena prvky, které se připevňují na nosnou konstrukci střechy (např. krov). Slouží k upevnění a podepření materiálů, které nejsou samonosné, jako lepenka, izolační materiál atd. Bednění je třeba přizpůsobit zvolené střešní krytině, aby se neprohýbalo, bylo dostatečně tuhé a dokázalo unést zatížení střechy.

Vyztužení se provádí u starších domů laťováním, a to pomocí ručně tesaných latí.

Montáž klempířských prvků

Součástí pokládky a rekonstrukce střechy jsou i klempířské práce a montáž klempířských prvků.

  • Okapy a svody
  • Montáž plechových krytin
  • Instalace hromosvodů
  • Oplechování parapetů, lemování, lišty, římsy, okapnice
  • Dilatační lišty

Montáž střešních oken

Naším cílem je poskytnout komplexní služby, a proto je součástí našich prací také montáž střešních oken. Střešní okna prosvětlí tmavá místa domu. V případě, že je střecha přímo nad obytnými částmi domu, pak jsou střešní okna zdrojem přirozeného světla. Míra prosvětlení závisí na ročním období, sklonu střechy i celkové dispozici domu.

Stavba altánů a pergol

Nabízíme výstavbu altánů a pergol z kvalitního dřeva. Stěny lze zhotovit s výplní nebo bez ní. Vše podle přání a představy zákazníka tak, aby sloužily k jeho plné spokojenosti. V tomto případě preferujeme osobní návštěvu na místě stavby, kde bude altán nebo pergola stát, abychom mohli vyhodnotit situaci a navrhnout nejvhodnější řešení.

Nezávazná poptávka

V případě, že máte zájem o naše služby, nebo potřebujete zodpovědět nějaký dotaz, vyplňte, prosím, tento formulář.
Ujistěte se, že jste vyplnili správně e-mailovou adresu, případně telefonní číslo.

Jméno*
E-mail*
Telefon
0 (Min. 9 Znaků)
Dotaz*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Odeslat poptávku