• Výstavba rodinného domu

Zateplení fasády, omítky

Nabízíme zateplování fasád, ke kterému používáme minerální vatu nebo polystyren. Zateplení sníží náklady na vytápění. Protože funguje také jako zvukový izolant, snížíte tak hluk uvnitř domu a zvýšíte komfort svého bydlení.

Zateplování fasády minerální vatou

Minerální vata se vyrábí z vláken minerálního původu. Při použití k zateplení se obvod domu neuzavře, ale je prodyšný. Kromě zateplení plní funkci protipožární i zvukově izolační.

Zateplování fasády polystyrenem

Polystyrenové desky se používají k izolování stěn kontaktním způsobem. Lepí se na obvodové zdivo, mechanicky se ukotví a následně se omítají tenkou vrstvou omítky. Tento způsob zateplení se hodí jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. Lze ho použít také pro nízkoenergetické i pasivní domy.

Oprava historických fasád

V oblasti oprav a rekonstrukcí historicky významných budov máme letité zkušenost. O kvalitě provedené práce se můžete přesvědčit sami a podívat se do našich referencí, kde najdete jak provedené opravy fasád, tak rekonstrukce památkových objektů.

Minerální a štukové omítky

Minerální omítky se používají k ochraně stavby. Vytvoří strukturální povrch a chrání tak novou fasádu. Používají se i při rekonstrukci a renovaci. Jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Při použití v exteriérech je třeba na omítku aplikovat vyrovnávací nátěr.

Štukové omítky jsou prodyšné ochranné vrstvy stěny. Používají se v interiérech a jsou vhodné pro malbu, tapety nebo dekorační nátěry.

Zavolejte nám: 606 388 069 nebo 606 161 519

Odešlete svůj dotaz prostřednictvím
kontaktního formulářeVyplnit formulář