Zateplení fasády, omítky

Nabízíme zateplování fasád, ke kterému používáme minerální vatu nebo polystyren. Zateplení sníží náklady na vytápění. Protože funguje také jako zvukový izolant, snížíte tak hluk uvnitř domu a zvýšíte komfort svého bydlení.

Zateplování fasády minerální vatou

Minerální vata se vyrábí z vláken minerálního původu. Při použití k zateplení se obvod domu neuzavře, ale je prodyšný. Kromě zateplení plní funkci protipožární i zvukově izolační.

Zateplování fasády polystyrenem

Polystyrenové desky se používají k izolování stěn kontaktním způsobem. Lepí se na obvodové zdivo, mechanicky se ukotví a následně se omítají tenkou vrstvou omítky. Tento způsob zateplení se hodí jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. Lze ho použít také pro nízkoenergetické i pasivní domy.

Oprava historických fasád

V oblasti oprav a rekonstrukcí historicky významných budov máme letité zkušenost. O kvalitě provedené práce se můžete přesvědčit sami a podívat se do našich referencí, kde najdete jak provedené opravy fasád, tak rekonstrukce památkových objektů.

Minerální a štukové omítky

Minerální omítky se používají k ochraně stavby. Vytvoří strukturální povrch a chrání tak novou fasádu. Používají se i při rekonstrukci a renovaci. Jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Při použití v exteriérech je třeba na omítku aplikovat vyrovnávací nátěr.

Štukové omítky jsou prodyšné ochranné vrstvy stěny. Používají se v interiérech a jsou vhodné pro malbu, tapety nebo dekorační nátěry.

Nezávazná poptávka

V případě, že máte zájem o naše služby, nebo potřebujete zodpovědět nějaký dotaz, vyplňte, prosím, tento formulář.
Ujistěte se, že jste vyplnili správně e-mailovou adresu, případně telefonní číslo.

Jméno*
E-mail*
Telefon
0 (Min. 9 Znaků)
Dotaz*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Odeslat poptávku